Kolejna godzina mija na wykładach na temat, jakie to posadzki są aktualnie w ofercie i czym charakteryzują się produkty danej firmy. Ogrom informacji jest bardzo duży. Mnogość firm a każda z tych firm specjalizuje się w produkcji innego rodzaju materiałów i każda z nich posiada jakieś atuty, które ją wyróżniają od innej. Wszystko pięknie gorzej tylko, gdy trzeba coś wybrać i zdecydować się n konkretny produkt.
Po tym czasie spędzonym w sklepie czujemy, że stajemy się powoli ekspertami w tej dziedzinie. Wiemy już pod terminem posadzki kryje się wiele zróżnicowanych i różnorakich produktów o różnych parametrach technicznym i zróżnicowanym zastosowaniu.
Dzięki tej naszej kilkugodzinnej wycieczce wiemy, że wyróżniamy m.in. posadzki bezspoinowe, spoinowe, mozaikowe, żywiczne, cienkopowłokowe, epoksydowo-kwarcowe i wiele innych rodzajów. Nie możliwości zapamiętania wszystkim tym bardziej, że nie wszystkie nadają się do zastosowań w pomieszczeniach mieszkalnych. Teraz najtrudniejsza rzecz, czyli decyzja, co wybrać.

Comments are closed.