Ann-Just Gniezno v MICH-BUD Malczewo Team

Obie drużyny tego dnia miały do rozegrania dwa spotkania. Choć w pierwszym meczu trzy punkty trafiły do Malczewa to gdyby zgarnął je Ann-Just nie moglibyśmy powiedzieć, że stało się to przypadkowo. Jedni jak i drudzy w tym meczu mieli bardzo dużo sytuacji na strzelenie gola, a lepsi w ofensywie jak i w defensywie o jedną bramkę okazali się piłkarze Mich-Budu pokonując Ann-just 5:4.

Ann-Just Gniezno v Kosbruk MIKITOW

W drugim meczu Ann-Just zrehabilitował się swoim kibicom za porażkę w pierwszym spotkaniu i po pewnym zwycięstwie nad Kosbrukiem wrócili na zwycięską drogę. Na słowa uznania zasługuje dwóch strzelców z drużyny Ann-Just. Mowa tu o Joachimie Andrzejczaku oraz Kamilu Karskim, którzy to w tym meczu ustrzelili po hat-tricku. Kosbruk nadal w poszukiwaniu pierwszych punktów.

KS Ar-Tor Mnichowo v MICH-BUD Malczewo Team

Do drugiego spotkania przystąpili zawodnicy z Malczewa. Tym razem na ich drodze stanął KS Ar-Tor Mnichowo. Meczu tego nie oglądało się dobrze, dużo było złośliwych fauli i brzydkiej gry, której nie pochwalamy! Ar-Tor przegrywając stawiał wszystko na jedną kartę atakując całą drużyną co kilka razy zakończyło się stratą gola. Słabą dyspozycję w tym meczu piłkarzy z Mnichowa podsumował nie strzelony rzut karny. Ostatecznie Malczewo pokonało Ar-Tor 4:1.

Husaria Auto Format v Castorama Gniezno

Na koniec sobotnich zmagań Husaria Auto Format podejmowała Castoramę. Od początku Husaria starała się podporządkować mecz pod siebie i to reprezentantom tej drużyny udawało się znakomicie. Kilka ciekawie rozegranych akcji i piłka w siatce z której trzykrotnie piłkę wyciągał bramkarz Castoramy po golach Adriana Moskwy. Adrian rozegrał bardzo dobre spotkanie efektem czego po raz kolejny wylądował w 6tce tygodnia.

KS Ar-Tor Mnichowo v Castorama Gniezno

Ostatni zaplanowany na tą sobotę mecz został odwołany po oddaniu meczu walkowerem na korzyść Castoramy.

 

D.C.