Pierwszy raz w tym sezonie zagramy na wszystkich pięciu Orlikach. Kolejną serię gier rozpoczniemy w sobotę i jak to zwykle bywa na Orliku w Kaliszu, a zakończymy w Poznaniu tuż przed meczem Polska vs Czarnogóra.

LIGA KALISZ

Ciekawie zapowiadającym się spotkaniem będzie pojedynek Wild Boyz którzy podejmą Asnyk. Zawodnicy Krzysztofa Kwiatkowskiego po nieudanym wejściu w sezon przed tygodniem zgarnęli trzy oczka i zapewne będą chcieli zrobić wszystko by przedłużyć dobrą passę. Będzie o to niezwykle ciężko bo przecież Asnyk w tym sezonie jeszcze nie stracił punktu. Hitem kolejki będzie mecz w którym AZP Poster zmierzy się z Meyer Toolem. Obie ekipy mają po sześć punktów, z tą jednak różnica, że aktualny lider czyli drużyna AZP Poster rozegrała w tym sezonie o jedno spotkanie więcej. Meyer jak na razie jest drużyną niepokonaną (jedną z trzech). Spotkanie to będzie można obejrzeć na żywo na naszym facebooku.

13:15     Meyer Tool Kalisz vs AZP Poster Kalisz (transmisja live)

14:00     Drużyna A Kalisz vs ZN Kallisz

14:45     Wild Boyz Kalisz vs Asnyk Kalisz

15:30     Auto Fox vs MB Aerospace

16:15     Błękitni Piotrów vs Efekt Podzborów

17:00     Pędząca Kukurydza vs Całka Service

 

LIGA KLESZCZEWO

Z pięciu spotkań zaplanowanych na najbliższą sobotę w Tulcach łatwo wskazać to kótre będzie nas najbardziej ekscytowało, bowiem lider podejmuje wicelidera czyli Walka Kostrzyn zmierzy się z Old Boys Pobiedziska. Jedni i drudzy nie przegrali jeszcze w tym sezonie. Walka Kostrzyn pierwsze spotkania przeszła bez uszczerbku. Natomiast ekipie z Pobiedzisk przytrafiło się jedno potknięcie, jeśli można nazwać potknięciem bezbramkowy remis z FC Markowicami bo przecież to jedna z drużyn która kandyduje do zdobycia mistrzostwa w tym jak i w poprzednich sezonach zresztą wiele razy z powodzeniem. Pomimo, że do końca sezonu jeszcze daleka droga to zwycięstwo Walki Kostrzyn w tym spotkaniu może ich mocno przybliżyć do triumfu w sezonie jesiennym. Spotkanie to będzie transmitowane na żywo!

16:00     FC Zaparoh vs FC Aftermelanż

16:45     La Bestia Negra vs Crerovia Krerowo

17:30     Old Boys Pobiedziska vs Walka Kostrzyn (transmisja live)

18:15     FC Markowice vs Orliki Górskiego

19:00     Kwiaciarnia Zielona Weranda vs Red Bulls

 

LIGA GNIEZNO

Tak jak w poprzedniej kolejce tak i w tej rozegramy trzy spotkania w ramach Ligi Wielkopolskiej. Najciekawiej z tych spotkań zapowiada się pojedynek ekip które wygrały swoje pierwsze spotkania. Mowa tu oczywiście o Husarii Auto Format oraz Castoramie. Ostrzymy sobie żeby na ten mecz gdyż Castorama pokazała się z bardzo dobrej strony w pierwszym pojedynku pokonując Ar-Tor 5:1, a zmierzą się przecież z finalistą ostatniej edycji Ligi Mistrzów Wielkopolski. Zapowiada się niezwykle ciekawe spotkanie!

16:15     AR-TOR Mnichowo vs Mich- Bud Malczewo

17:00     Husaria Auto Format vs Castorama Gniezno

18:00     Castorama Gniezno vs Kosbruk Mikitów

 

POZNAŃ

Poznańskie zmagania rozegramy na dwóch Orlikach. Ze względu na mecz, który miejmy nadzieje DA nam Mistrzostwa Świata w Rosji.

W Ekstralidze najciekawiej zapowiada się spotkanie Tajfun vs Lena Luboń. Tajfun po trzech spotkaniach posiada komplet punktów, natomiast Lena Luboń póki co rozegrała jedno spotkanie w którym pokonała Siupakabre 4:3. Faworytem jest na papierze jest Tajfun ale w niedziele boisko wszystko zweryfikuje.

Orlik Grunwaldzka

14:30     ZMK Kazimieruk vs White Power

15:15     Siupakabra Fundacja Rak OFF vs Junikowo Crew

Orlik Zmartwychwstańców

13:45     Tajfun Poznań vs Lena Luboń

14:30     Tajfun Poznań vs Mechaniczna Pomarańcza

W I lidze jako hit kolejki oznaczyliśmy spotkanie w którym Szturmowcy podejmą Imperium Łazarskie. Będzie to pojedynek lidera z wiceliderem I ligi. W roli lidera wystąpi ekipa Szturmowców, którzy mają o jedno spotkanie rozegrane więcej niż ich rywale. Jedni jak i drudzy na ten moment nie stracili ani punktu. Tak więc zapowiada się bardzo ciekawe widowisko. Spotkanie to będzie transmitowane na żywo.

Orlik Grunwaldzka 

16:00     Imperium Łazarskie vs Szturmowcy (transmisja live)

16:45     FC Makalakos vs GBW

W II lidze najbardziej wyrównanym spotkaniem zapowiada się starcie Schlossera z PSP Poznań. Obie drużyny jeszcze nie zdobyły punktu na jesień. Ktoś na pewno wzbogaci swoje konto punktowe już w niedziele. W drugim meczu FC Drzefce podejmą CityZen. Oczywiście faworytem tego spotkania jest drużyna FC Drzefce która póki co zajmuje drugie miejsce nie tracąc jeszcze punktu. Sytuacja ich rywala wygląda dużo gorzej ale patrząc na ich pierwsze i drugie spotkanie wniosek jest jeden: tendencja jest wznosząca więc może już w niedziele pierwsze punkty?

Orlik Zmartwychwstańców

15:15     PSP Poznań vs Schlosser Heiztechnik

16:00     City Zen vs FC Drzewce