Biuro Podróży Almatur 8:8 Sklepzzegarkami.pl

Faworytami była drużyna gospodarzy, gdyż zespół Sklepzzegarkami.pl niestety nie wygrał jeszcze żadnego meczu a zaledwie jeden zremisował. Początek spotkania przebiegał po myśli Biuro Podróży Almatur, które w krótkim czasie strzeliło dwie bramki i wyszło na prowadzenie. Nie mogli oni jednak zbyt długo cieszyć się z przewagi, ponieważ zdeterminowana, żeby zdobyć punkty drużyna gości nacierała, co przyniosło pozytywny rezultat i udało im się zremisować. Przy stanie 2:2 obie drużyny grały bardzo wyrównany futbol i na zmianę strzelały bramki aż do wyniku 4:4. W dalszej części meczu coś się popsuło w drużynie gospodarzy i przez błędy w defensywie oraz skutecznej grze ofensywnej ekipy Sklepzzegarkami.pl stracili trzy bramki z rzędu. Gdy wydawało się, że wynik meczu jest przesądzony (4:7) zawodnicy gospodarzy złapali drugi oddech i przycisnęli swoich przeciwników bardzo mocno. Po wielu atakach zdołali wyszarpnąć remis w tym spotkaniu.

Autoplatinum&Serwis C.K. 9:1 Siupakabra

Najciekawsze spotkanie w tym tygodniu okazało się spektaklem jednej drużyny. Goście praktycznie nie istnieli w tym spotkaniu, nie potafili przebić się przez defensywę gości a sami nie byli zbyt konsekwentni w tym aspekcie gry. Od początku spotkania widać było zdecydowaną przewagę drużyny Autoplatinum. Szybcy oraz skuteczni w swoich atakach oraz pewni w defensywie. Pewne oraz zasłużone zwycięstwo gospodarzy.

OKS Poznań-Podolany 1:10 Schlosser Heiztechnik

Kolejne spotkanie tej kolejki wyglądało podobnie do poprzedniego. Zdecydowana dominacja w każdym aspekcie drużyny gości spowodowała taki a nie inny wynik w tym spotkaniu. Zawodnicy gospodarzy praktycznie nie istnieli w tym spotkaniu. Jedyną bramkę strzelili dopiero na 1:6. Schlosser był w tym meczu bezlitosny dla swoich rywali, wykorzystali praktycznie każdą akcję w ofensywie co potwierdził wynik meczu.

Patusy 7:0 Perfect Luboń

Nieco zaskakujący wynik w tym spotkaniu. Pomimo tego, że to drużyna gospodarzy była faworytem w tym meczu nikt nie spodziewał się, że Perfect Luboń nie będzie w stanie przebić się przez obronę Patusów i tym samym nie strzelą w tym meczu żadnej bramki. Gospodarze popisali się wspaniałą grą ofensywną i perfekcyjną grą w obronie. Czyste zwycięstwo Patusów, ale najważniejsze spotkanie dopiero przed nimi przeciwko drużynie Imperium Łazarskiego.

Performance 1:2 Imperium Łazarskie

Na boiskach Ligi Wielkopolskiej dawno nie widzieliśmy tak niskiego wyniku. Murowanym faworytem było Imperium Łazarskie, ale drużyna gospodarzy postawiła poprzeczkę bardzo wysoko i grała jak równy z równym. Obie strony miały sporo okazji, ale skuteczność w ofensywie pozostawiała wiele do życzenia. Mecz należał do tych mniej dynamicznych, ale z pewnością drużyna gości była myślami już w następnym, bardzo ważnym meczu przeciwko drużynie Patusów.

Reaktywni 1:3 Nagel Polska

Obie drużyny grały na zbliżonym do siebie poziomie. Spotkanie przebiegało w dobrym tempie, mogliśmy oglądać kilka naprawdę przyjemnych dla oka akcji ofensywny zarówno z jednej jak i drugiej strony, jednakże to ekipa Nagel Polska okazała się skuteczniejsza pod bramką swoich przeciwników, dzięki czemu mogła cieszyć się ze zwycięstwa w tym spotkaniu.

R.P.